Kasap Nur Et Pazarı | Bandırma Adaklık Kurbanlık Hakkında

Kasap Nur Et Pazarı ilk olarak 1987 yılında Bandırma’da Selvi Kasap ismiyle bölge halkına hizmet vermeye başladı.

Kısa sürede bir şube daha açarak hizmet alanını genişleten ve uzun yıllar kaliteli, sağlıklı, helal et ürünleri satışı yapan işletmemiz bir süre faaliyetlerine ara vermiş olsa da; besicilik, kurbanlık ve adaklık kuzu, koyun, koç satış ve kesimi ile bölge halkına hizmete devam etmiştir.

Bandırma Aksakal Mahallesi ve çevre ahalisinin “Kara Mahmut” lakabıyla tanıdığı, Aksakal eski muhtarlarından Mahmut GÜLTAŞ’ın desteğini hiçbir zaman esirgemediği oğlu Müfit GÜLTAŞ ve gelini Ümmühan GÜLTAŞ bayrağı devralarak aynı kalite ve hizmet çizgisinde yola devam etmektedir.

mahmut-gultas-acilis-fotografi

21.01.2019 tarihi itibarıyla Kasap Nur Et Pazarı ismiyle, ilk günkü heyecan, azim ve kararlılıkla, Bandırma Kapalı Pazar Yaşam Alanında halkımıza hizmete başlamıştır.

kasap-nur-et-pazari-acilis-kolaj

Kasap Nur Et Pazarı olarak, bölgemizin güvenilir tedarikçi firmalarından olan Dörtmevsim Et ve Has Tavuk markalarıyla çalışmaktayız.

Bölgemizde yetiştirilen yerli hayvanlardan, veteriner kontrollerinden geçirilerek birinci sınıf et kombinalarında, İslami usullere uygun olarak kesimleri gerçekleştirilen et ve et ürünlerini sizlere ulaştırıyoruz.

Dana, kuzu, tavuk eti çeşitleriyle birlikte sakatat, sucuk, kasap köfte gibi mutfağınız için vazgeçilmez lezzetler sunuyoruz.

Ayrıca, kendi yetiştirdiğimiz veya temin ettiğimiz (yılın 365 günü) adaklık kuzu, koyun ve koç ile kurbanlık satışı ve ücretsiz kesim hizmeti de vermekteyiz.

Misyonumuz

Kasap Nur Et Pazarı olarak hedefimiz, Bandırma halkını sağlıklı, helal, lezzetli etlerle buluşturmak ve güleryüzlü samimi hizmetimizle onları memnun etmektir.

Sağlıklı ve kaliteli etten ödün vermeden, hizmet standartlarımızı gün geçtikçe yükseltmeye devam ediyoruz.

Sloganımız,

Kaliteli, sağlıklı, helalinden, güvenilir et,

Gülen yüzlerle, güleryüzlü hizmet.

kasap-nur-et-pazari-ic-mekan-ekip resmi

Vizyonumuz

Müşteri memnuniyeti esaslı, kaliteli ve güleryüzlü hizmetimizle daha da büyüyerek işletmemizi entegre bir et tesisi haline getirip ilçemiz ve bölge halkına hizmetimize devam etmektir.